29 grudnia 2014

Mechatkowa choinka gotowa!

Proszę Państwa! Jak Państwo wiedzą, ja Mechatek zaczynam od "proszę Państwa" zawsze, gdy chodzi o bardzo ważne sprawy. A teraz stała się bardzo ważna sprawa i nasz wspólny sukces, więc musi być od "proszę Państwa"!

Dzięki Państwu wielkiej empatii i dobrym serduszkom udało się pięknie ubrać mechatkową choinkę i to jeszcze w tym roku! Wszyscy, którzy wpłacili chociaż grosik w akcji Pomoc dla kotów z KOTERII, mogli umieścić na choince zdjęcie swojego zwierzaka w roli ozdobnej bombki. I taka bombka na mechatkowej pomocnej choince to wspaniały dowód, że ten ktoś naprawdę lubi koty i chce im pomagać, a zwłaszcza tym, które pomocy potrzebują najbardziej, bo mieszkają na ulicy i marzną.

Ja Mechatek bardzo, ale to bardzo dziękuję w ich imieniu, bo też kiedyś mieszkałam na ulicy i wiem, jak strasznie jest tam zimą. Dzięki Państwu będzie chociaż troszkę mniej strasznie.

Oczywiście akcja trwa nadal, a jej oficjalne zakończenie planowane jest na 31 marca albo do dnia, kiedy uda się zebrać całe 7777 złotych, czyli cztery szczęśliwe siódemki dla milionów miejskich kotów. Liczy się każda wpłata, nawet najmniejsza, bo chrupek do chrupka aż zbierze się kupka! Choinka już gotowa, ale na pewno coś z Panią jeszcze wymyślimy!

Specjalny sznureczek do akcji Pomoc dla kotów z KOTERII:
http://www.siepomaga.pl/r/mechatek-dla-koterii

Na pomocnej choince znalazło się aż 19 bombek. Pani mówi, że nie wie, czemu akurat 19, ale pewnie dlatego, że taka ilość się ładnie komponowała na obrazku. Przede wszystkim wiszą u nas bombki kocie, które ufundowały takie kocie znakomitości, jak: Bąbelek, Bezimierz, Fiduś, Helenka, Kiara, Kitkat, Mały Kot, Milenka, Mozart, Panini, Papek, Primavera, Pusieńka, Pysia, Tygrysek, Ziutek i Zuza, ale na choince są także dwie bardzo zacne bombki psie, ufundowane przez Arię i Sabę.

Dziękuję również portalowi Świat Kotów, dla którego kiedyś pisałam felietony, a który bardzo przyczynił się do rozpropagowania akcji i wszystkim, którzy ją udostępniali swoim znajomym i przekazywali dalej kocią nowinę.

Chchchrrr!


7 komentarzy:

 1. Oj ... widzę moją Pysię i Tygryska !!!!
  Ale fajnie ... bardzo dziękuję :-)
  Świetna choinka :-) :-) :-)
  Wpłacilismy skoromna kwotę i zaraz Was rozreklamujemy na miarę naszych mozliwości :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo znalazły się na choince, ponieważ bezczelnie ukradnęłam ich zdjęcia z Waszego bloga. Ale w zacnym celu :)

   Usuń
  2. Fajnie !!!!! :-)
   Lubimy takie niespodzianki :-)

   Usuń
 2. Cieszymy się razem z Mozartem i Schwarzem! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję w imieniu ulicznych kotów, chchchrrr!

   Usuń
 3. Warto pomagać naszym braciom mniejszym,zaraz po sznurku zobaczę co i jak.
  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Mechatku,dużo miłości od człowieka jednego i drugiego,pełnej miski i czego tylko zamarzysz :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo, al to bardzo dziękuję za dobre serduszko. Chchchrrr!

   Usuń