18 listopada 2014

6 urodziny Niutki - pierwsze pytanie konkursowe!

Proszę Państwa! Zapraszamy na szóste urodziny naszej New, które odbędą się we wtorek 18 listopada. New jest jedynym kotem w naszym stadzie, którego datę urodzin znamy, gdyż ma ona na to oficjalne papiery, w których są nawet imiona jej kocich rodziców, kocich dziadków i kocich pradziadków do ósmego pokolenia wstecz i tylko ona może obchodzić URODZINY. Ja Mechatek i Leeloo (a także Reszka i Sonia) miałyśmy za to UDOMOWINY.

I z tej okazji odbędzie się konkurs, w którym będzie można wygrać nagrodę. Ja Mechatek, Pani, Nasz Drugi Człowiek, Leeloo i Niutka - zapraszamy!


W tym poście znajdą Państwo pierwsze pytanie konkursowe.

Każdego dnia, aż do niedzieli będziemy zamieszczać na blogu post, a w nim jedno pytanie. Będzie ich razem sześć, bo to szóste urodziny. Pytania będą dotyczyć oczywiście Niutki. Wskazówek można szukać tutaj  na moim mechatkowym blogu lub na stronie na FB.

Odpowiedzi należy zamieszczać w komentarzach bezpośrednio pod postami.

Konkurs kończy się w niedzielę 24 listopada o północy, a rozstrzygnięcie nastąpi w przyszły wtorek. I wtedy ogłosimy wyniki.

Nagrodę niespodziankę (którą pani już przyszykowała, ale mam nic nie mówić) wygra osoba, która odpowie dobrze na największą liczbę pytań, a najlepiej na wszystkie 6. Jeśli takich osób będzie więcej, to zrobimy losowanie, a ja Mechatek będę sierotką, która wskaże noskiem lub łapką szczęśliwy los. I ta nagroda zostanie wysłana pocztą. No to start!

Pytanie nr 1:
Jakie imię Niutka ma zapisanie w swoich oficjalnych papierach?11 komentarzy:

 1. Levadia of Nemo*Pl.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i jak ja Mechatek miałabym się skontaktować w razie nagrody?

   Usuń
 2. To ja już nie mogę grać buuuu...inni byli pierwsi...buuu..
  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin solenizantce życzmy całym Klubem m-)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można można. Pytań będzie aż 6. Nagrodę niespodziankę (którą pani już przyszykowała, ale mam nic nie mówić) wygra osoba, która odpowie dobrze na największą liczbę pytań, a najlepiej na wszystkie 6. A jeśli takich osób będzie więcej, to zrobimy losowanie

   Usuń
 3. 100 lat , dużo zdrówka i radości dla Niutki :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszamy do udziału w urodzinowym konkursie, chchchrrr!

   Usuń
 4. Levadia of Nemo*Pl

  :)
  To proste, skoro można ściągać od poprzedników. :)
  Może by tak moderować komentarze i nie pokazywać ich do dnia rozstrzygnięcia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można ściągać, ale: "Nagrodę niespodziankę (którą pani już przyszykowała, ale mam nic nie mówić) wygra osoba, która odpowie dobrze na największą liczbę pytań, a najlepiej na wszystkie 6. Jeśli takich osób będzie więcej, to zrobimy losowanie" :)

   Usuń
 5. Mechatku ja podczytuje cię od niedawna dopiero, ale też mysle ze Levadia of Nemo*Pl

  OdpowiedzUsuń