6 września 2014

Powitanie


Proszę Państwa!

Witam bardzo serdecznie na moim mechatkowym blogu, który dziś ma oficjalne rozpoczęcie i dlatego ten post ma specjalne niebieskie tło. Będzie tu można poczytać artykuły o bardzo ważnych kocich sprawach, takich jak na przykład: mizianie, jedzenie, korzyści z posiadania własnych ludzi, leżenie w ciepłych miejscach, mizianie, makrela, smakołyki i mizianie.

A na początek ja Mechatek się przedstawię, żeby było grzecznie i żeby zrobić na Państwu dobre pierwsze wrażenie, które jest bardzo ważne.Nazywam się Mech, ale w domu mówią na mnie Mechatek, bo to się nazywa zdrobnienie, a ja jestem bardzo drobnym kotkiem, ponieważ wzięłam się z ulicy, gdzie nie było dużo jedzenia i taka już zostałam. Na szczęście się udomowiłam przez upolowanie sobie ludzi na ulicy, w czym pomogły mi moje zalety, którymi są wielki upór, spryt i żarłoczność. To wielkie wydarzenie miało miejsce 15 grudnia 2004 roku, a Pani ma to zapisane w kalendarzu. Jestem też bura i nachalna i mam zmierzwione futerko, ale jakiś czas temu nauczyłam się w końcu myć, więc nie nazywają mnie już Paskudek.

U nas w domu mieszkają jeszcze dwa koty: Reszka i New oraz dwoje ludzi: Pani i Nasz Drugi Człowiek, którzy będą mi pomagać w tworzeniu tego bloga. Wcześniej pisałam bloga na portalu „Unitedcats”, który tak się spodobał, że aż potem zostałam felietonistką i przez 3 lata pisałam bardzo mądre artykuły o kocich sprawach na portalu "Świat Kotów". Wszystkie wcześniejsze wpisy na tym blogu to są właśnie materiały archiwalne z różnych miejsc, na których byłam autorką.

I z tego wszystkiego zrobiłam się wielkim kocim autorytetem i postanowiłam się wreszcie usamodzielnić. I teraz moje felietony będzie można poczytać tutaj na moim osobistym blogu, który nazywa się mechatki.blogspot.com.

No to ja Mechatek zapraszam.

4 komentarze:

 1. Dobrze Mechaniu, pisz o tym mizianiu. Ups! :-P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój pierwszy felieton na moim nowym blogu będzie o czymś wręcz przeciwnym, a mianowicie o poskramianiu velociraptorów.

   Usuń
 2. Będziemy czytać Mechatku, bo aktualności w świecie są zawsze top !
  Podpisujemy się,
  Elisa i Moris :)

  OdpowiedzUsuń